Michal Chabada (číslo 10)

Vážení susedia,

do Marianky som sa nasťahoval len pred dvoma rokmi, pretože sme si s rodinou obľúbili toto miesto. Páčila sa nám jeho história, príroda ale aj občianska vybavenosť. Po niekoľkých mesiacoch sme si začali všímať, že výstavba v okolí pokračuje rýchlym tempom a začínajú sa objavovať problémy s hlukom či špinou na cestách.

Som človek, ktorý musí konať ak sa s niečim nestotožní a nerád nechávam rozhodovať cudzích ľudí o svojom osude. Aj preto som začal navštevovať obecné zasadnutia, kde som pochopil, ako obec funguje.

Najviac mi chýba aktuálna informovanosť o aktivitách obce, ktoré budú mať vplyv aj na náš život a fungovanie mojej rodiny. Ide konkrétne o materskú škôlku, športové aktivity, či výstavbu v obci. Chcem využiť svoje skúsenosti pri tvorbe nezávislého webu, na ktorom si všetci susedia nájdeme všetky dôležité informácie.

V minulosti som dva roky študoval v zahraničí v nórskom meste Molde a nemeckých Drážďanoch. Tam som načerpal inšpirácie popri štúdiu, aby som po návrate na Slovensko začal od seba zlepšovať život aj na Slovensku.

Kandidovať ako nezávislý poslanec som sa rozhodol po spoločnej diskusii s mojimi ďalšími "spolubojovníkmi", ktorým tiež nie je osud Marianky ľahostajný. Sú to Michal Hollý, Marcel Porges a Eugen Jeckel.Prečítajte si náš blog